МОНЕТИ ВИКЛИКУ ТА КОЇНИ ЗСУ

Коїн як «Монета Виклику» в братерському строю.

За часів Римської імперії монету — Коїн давали солдатам, які досягли успіху у військовій справі. Найпопулярніша версія виникнення традиції з’явилась серед американських пілотів, які воювали у Франції в Першу світову війну і замовили собі особливі     
розпізнавальні жетони у вигляді монет. Сучасні «монети виклику» виникли в 1950–1960-х роках як неофіційне свідоцтво належності до конкретного підрозділу. Цю традицію підтримав полковник Верн Грін, командувач 10-ї групи спеціальних сил США.
В сучасні часи традиція Челендж коін прийшла до нас завдяки людям, які виконували завдання за кордоном і запозичили її в наших західних партнерів.
(за матеріалами сайту АрміяInform)

На сьогодні коїни користуються попитом та увагою среред військовослужбовців, державних службовців та випускників профільних вузів, серед поліцейських та рятувальників, депутатів і представників бізнес середовища, волонтерських та благодійних організацій.
Це свого роду візитна картка людини, її причетність до організації та в якості подарунка чудова традиція як свідчення вашої шани до колег.

Кожен бажаючий має змогу замовити особисту партію власних Коїнів.

Компанія Укрмонета в доступні терміни виготовляє любу партію готових коїнів чи сувенірних монет на замовлення. Ми маємо не тільки досвід у виготовленні промислового обладнання, але й самі із задоволенням виготовляємо на замовлення любої кількості партії готових Коїнів.

Виглядає цей процес так :

  1. Замовник надає своє бачення проекту — ідею або ескізний варіант навіть намальований від руки.

2. Наше дизайнерське бюро по технічному замовленню малює дизайн проект та ми узгоджуємо із замовником малюнки готових монет.
малюнок коїну перед затвердженням замовником :

3. Моделюємо вигляд коїну в реальному вигляді.

4. Далі  ми виготовляємо карбувальні штампи і робимо тестові зразки монет. Надаємо відеозвіт замовнику та узгоджуємо цей етап.

фото готових карбувальних штампів:

Фото готових пробників коїнів:

Після затвердження пробників ми виготовляємо вже готову партію і віддаємо замовнику з гарантією що наш сумісний проект дизайну монет більш ніде нами використаний не буде. Бо саме індивідуальність дає змогу конкурентної переваги кожного окремого гравця ринку.

відео готового коїну :

і за ітогом нашої співпраці відгук замовника

Розрахунок вартості виготовлення коїнів

Приклади виготовлення коїнів з покриттям гальванікою та нанесенням повнокольорового малюнку на монеті.

 

Варіанти Монет — Коїнів України

 ОТРИМАТИ  КОНСУЛЬТАЦІЮ

НАПИСАТИ В WhatsAppWhatsApp (1)

НАПИСАТИ В Telegram    Telegram 

НАПИСАТИ В Viber            Viber